O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 1998. Hlavnou zložkou nášho obchodu bola zmenárenská činnosť (nákup a predaj valút) v našich prevádzkach v Michalovciach, Košiciach a Prešove.

V roku 2007 sme rozšírili činnosť aj o nepravidelnú autodopravu v rámci Slovenskej republiky a Európy. Počas piatich rokov v autodoprave sme do cieľa, v duchu nášho hesla "DO CIEĽA V ČAS A BEZPEČNE", prepravili viac ako 5000 ľudí.

Začiatkom roka 2011 sme sa rozhodli rozšíriť naše obchodné činnosti aj v oblasti cestovného ruchu, založením cestovnej kancelárie BOMEX. 

U nás si môžete zakúpiť dovolenku do najviac navštevovaných destinácií a cestovať do celého sveta za atraktívne ceny.

Široká ponuka zájazdov pre kolektívy i jednotlivcov

Cestovná agentúra BOMEX organizuje poznávacie zájazdy, školské výlety, jednodňové ale aj viacdňové zájazdy do mnohých známych miest na Slovensku aj v Európe.

Organizujeme zájazdy pre kolektívy s rôznym počtom osôb, pri organizovaní zájazdov pre kolektívy nad 40 osôb môžu ďalšie dve osoby cestovať s nami úplne zadarmo.

V ponuke máme zájazdy pre jednotlivcov do rôznych miest s rôznou tématikou, z ktorých by sme mohli spomenúť napr. Vianočnú Viedeň, Flóra Olomouc alebo Majstrovstvá sveta v hokeji 2012 vo Fínsku. 

Dokážeme Vám ponúknuť vysokokvalitné služby za atraktívne ceny, keďže si dopravu zabezpečujeme vlastnými vozidlami spoločnosti BOMEX, viac v sekcii DOPRAVA.

O Vaše pohodlné a bezpečné cestovanie sa postarajú skúsení vodiči a kvalifikovaní sprievodcovia.

©2012 Bomex;
Všetky práva vyhradené
Webdesign by webpreteba.sk