Lido di Jesolo - Hotel Kennedy***

29.07.2017 - 05.08.2017
Taliansko
Polpenzia
504€
VIAC TERMÍNOV V PONUKE 

Ceny

Zľava na dieťa platí v prípade, že je ubytované s dvoma dospelými osobami.


UPOZORNENIE: Pri zmene cestujúcej osoby - 50% storno


Popis

Rodinný hotel Kennedy sa nachádza v tichej východnej časti letoviska Lido di Jesolo, cca 50 min. pešou chôdzou do rušného centra Lido di Jesolo. V blízkosti hotela je námestie Piazza Torino s množstvom obchodov, barov a reštaurácií, diskoték, minigolf a tenisové kurty.

Pláž

Hotel sa nachádza 70 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis ( 1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo / izba) je v cene.

Ubytovanie

Hotel ponúka klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1, 2 alebo 3 prísteliek ( môže byť aj poschodová posteľ ). Izby sú vybavené TV SAT, telefónom, kúpeľňou so sprchou a WC, trezorom, sušičom na vlasy, balkónom. 

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene. Možnosť objednania len raňajok.
V deň príchodu - večera, v deň odchodu - raňajky.

Vybavenie a služby

vstupná hala s recepciou, reštaurácia, Wi-Fi na recepcii zdarma, výťah, bazén pre dospelých a deti, bar s veľkou terasou a výhľadom na hlavnú promenádu, zvieratá nie sú povolené

Parkovisko

bezplatné súkromné parkovisko pri hoteli ( do vyčerpania miest )


Cena zahŕňa

ubytovanie s klimatizáciou, polpenzia, vstup na pláž (slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo / izba)

Možné príplatky

komplexné cestovné poistenie, zľava pri ubytovaní len s raňajkami ( - 4€ / osoba / deň ), príplatok za detskú postieľku so stravou – na vyžiadanie ( 10€ / deň ), príplatok za využitie dvojposteľovej izby pre 1 osobu ( príplatok 50% z ceny za dospelú osou )

Povinné príplatky

pobytová taxa 1€ / osoba nad 12 rokov / noc – platba na mieste ( len za prvých 7 dní pobytu )


Atrakcie v Lido di Jesolo

Známe talianske letovisko patriace do Benátskej riviery, Lido di Jesolo, patrí k najväčším letoviskám severného Jadranu. Celé letovisko tvorí niekoľko miestnych častí – západná časť Faro, východná časť Pineta a hlavná zóna Centro. Každú sezónu láka Lido di Jesolo turistov svojou 15km dlhou plážou s jemným zlatistým pieskom, pozvoľným vstupom do mora a promenádou s množstvom reštaurácií, barov, kaviarní, obchodov so suvenírmi aj značkovou módou. Lido di Jesolo je každoročne Európskou komisiou oceňované Modrou vlajkou za kvalitu a čistotu pláží a služieb.

Lido di Jesolo uspokojí nielen rodiny s deťmi, ľudí, ktorí hľadajú aktívnejšiu dovolenku s nočným životom, ale aj ľudí hľadajúcich odpočinok. Na svoje si prídu aj vyznávači pešej turistiky a cykloturistiky, pretože letovisko ponúka veľa zaujímavých miest.

Aquapark Aqualandia

Najväčší zábavný vodný park Aqualandia sa nachádza v letovisku Lido di Jesolo, v časti Veneto.  Zabaviť sa tu môžu nielen malí, ale aj veľkí návštevníci. Park tvorí osem tematických častí, návštevníkom ponúka 26 atrakcií, 7 živých predstavení a 6 animačných programov. Čerešničkou na torte je bungee jumping s najvyššou vežou v Európe. Na svoje si prídu aj tí najmenší v čarovnom svete Funnyland, kde sa o nich postará tím skúsených animátorov.

Ceny: dospelá osoba - 30 €, dieťa do 1 metra - zdarma, dieťa 1m až 1,4m - 26 €

Viac si môžte prečítať na: http://www.aqualandia.it/en/

Lunapark  New Jesolandia

Nový zábavný park rozkladajúci sa na ploche viac ako 20 000 m² ponúka atrakcie a zábavu pre tých najmenších, ale aj pre dospelých. Park ponúka svojim návštevníkom viac ako 50 atrakcií, k obľúbeným patrí dom zrkadiel, vyhliadkové koleso, horské dráhy, kolotoče, dom hrôzy a iné.

Park otvára svoje brány návštevníkom celý týždeň od ôsmej hodiny večer až do neskorých nočných hodín, vstup je voľný, platí sa iba za atrakcie.

Viac si môžte prečítať na: http://www.newjesolandia.com/

Sea Life Aquarium 

Akvárium Sea Life v Lido di Jesolo patrí k najväčším na svete. Vďaka tunelu pod vodou si môžu návštevníci naplno vychutnať podmorský svet plný farebných rybičiek, žralokov, gigantických rají, koralov a tiež reprodukciu zaplaveného chrámu, ktorý stále existuje v zátoke Pemuteran v Indonézii.

Akvárium je návštevníkom k dispozícii každý deň od desiatej hodiny ráno až do večerných hodín.

Cena: dospelá osoba - 16,50 €, dieťa do 1 metra - zdarma, dieťa do 10 r. - 13 €

Lístky je možné kúpiť za výhodnejšiu cenu online z webovej stránky: https://www.visitsealife.com/jesolo/en/

Tropicarium park

Tropicarium park v Lido di Jesolo je veľká zoologická záhrada rozdelená na tri časti – Tropicarium, Predátori a Akvárium, kde môžu návštevníci vidieť cez 400 druhov živočíchov, akvárií s morskými živočíchmi, opice, živé plazy, žraloky, krokodíly, godzila, korytnačky, tučniaky,  pavúky či hmyz.

Tropicarium je otvorené každý deň od desiatej hodiny ráno do desiatej hodiny večer.

Ceny: dospelá osoba - 20 €, deti do 3,99 r - zdarma, deti od 4 r. do 11,99 r. - 15 €

Viac si môžte prečítať na: http://www.tropicarium.it/

Benátky

Len 20 km od letoviska Lido di Jesolo sa nachádza jedno z najromantickejších miest Európy, Benátky. Mesto na vode, ako sa mu zvykne hovoriť, Vás očarí svojou atmosférou úzkych uličiek, mostov či gondolami plávajúcimi po kanáloch, ktorých je v Benátkach neúrekom. Návštevníci  obdivujú aj historické námestie Sv. Marka, kde môžu vidieť zlatom zdobenú Baziliku Sv. Marka, Dóžov palác a ak nezablúdite v spleti uličiek, môžete vidieť aj turistami obdivovaný most Ponte di Rialto. Romantici môžu využiť plavbu na gondole, ktorá v každom zanechá krásne spomienky.

Do Benátok sa z Lido di Jesolo dostanete spojením autobusovej a lodnej dopravy ( prístav Punta Sabbioni ). Cena spiatočného lístka je 19,50 EUR.

©2012 Bomex;
Všetky práva vyhradené
Webdesign by webpreteba.sk