Chorvátsko NOVINKA - Gradac: Komplex MARIJAN

29.07.2017 - 05.08.2017
Chorvátsko
Polpenzia
280€
VIAC TERMÍNOV V PONUKE 

Ceny

Termín 8.7. - 15.7. - VYPREDANÝ


Nástupné miesta

Michalovce, Vranov nad Topľou, Prešov, Košice, Rožňava, Rimavská Sobota, Lučenec, Veľký Krtíš


Popis

Gradac je najjužnejšie miesto Makarskej riviéry. Leží pod mohutnou horou Rilič, uprostred zelenej oázy neďaleko jadranskej magistrály. Bývalá rybárska dedinka, vybudovaná na zrúcaninách rímskej osady Labineca, sa môže pochváliť jednou z najdlhších a najkrajších pláží v celej oblasti. 

Ubytovací komplex MARIJAN sa nachádza v pokojnej časti mesta Gradac v blízkosti prímorskej promenády a približne 80 metrov od pláže. Ubytovacie kapacity komplexu pozostávajú z troch penziónov: penzión Marijan, penzión Djurdinka a penzión Jelica. V každom penzióne ponúkame ubytovanie v 2 až 4- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a wifi. Izby majú balkón alebo terasu. Pre klientov je na každom poschodí k dispozícii chladnička a rýchlovarná kanvica. Príjemný oddych klientom ponúka aj krytá terasa v penzióne Marijan.


Pláž

Hotel sa nachádza 80 m od jemnej kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora vhodnej najmä pre rodiny s deťmi.


Ubytovanie

Ubytovacie kapacity komplexu pozostávajú z troch penziónov: penzión Marijan, penzión Djurdinka a penzión Jelica. V každom penzióne ponúkame ubytovanie v 2 až 4- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a wifi. Izby majú balkón alebo terasu. Pre klientov je na každom poschodí k dispozícii chladnička a rýchlovarná kanvica.

V časti Jelica je 5 izieb umiestnených na 1. a 2. poschodí.
Na prvom poschodí sú dve izby pre 3 osoby a 1 izba pre 2 osoby ( všetky izby majú pred balkónom stromy ) - izby majú spoločné 2 kúpelne.
Na druhom poschodí sú 2 apartmány s kuchynkou, jeden apartmán je pre 3 osoby a jeden pre 4 osoby.

V časti Djurdinka sú 3 izby na prvom poschodí - 2 izby sú pre 3 osoby a jedna izba je pre 2 osoby ( všetky izby majú pred balkónom stromy ).

V časti Marjan je 10 izieb umiestnených na prízemín, 1. a 2. poschodí. 3 izby pre 3 osoby so spoločnou terasou, 1 izba pre 2 osoby so spoločnou terasou, 4 izby pre 3 osoby s balkónom s výhľadom na more, 2 izby pre 4 osoby s balkónom s výhľadom na more

Check in od 14:00, Check out do 10:00


Stravovanie

Polopenzia:  Raňajky sú servírované formou bufetu + teplé nápoje káva, čaj, mlieko, rôzne druhy nealko nápojov, rôzne druhy pečiva + sladké pečivo, cereálie, jogurty, maslo, džem, med, nutella, ovocie, zelenina – podávané formou švédskych stolov  a večere formou výberu z dvoch hlavných jedál + polievka / predjedlo/, šalát, dezert. Nápoje: 0,5 l plechovkového piva , 0,3 l čapovanej kofoly, 0,2 l vína na osobu sú pri večeri podávané zdarma.

Stravovanie je v penzióne Marijan, začína večerou v deň príchodu a končí raňajkami v deň odchodu. K dispozícii je ubytovaním hosťom bar v penzióne Marijan za zvýhodnené ceny, otvorený do 22:00. Výhodou je obsluha príjemným slovenským personálom.

Raňajky sú podávané v čase 7:30 - 9:30
Večera je podávaná v čase 19:00 - 20:30


Doprava

vlastná alebo autobusová


Šport, zábava, oddych

Gradac ponúka široké možnosti športového vyžitia. Návštevníci môžu využiť ponuku rôznych vodných športov s možnosťou prenajatia si nevyhnutného vybavenia. K dispozícii sú šmykľavky, tobogány, vodné skútre, vodné lyže, motorové člny a banány. Vychutnať si môžete tiež plávanie a potápanie v čistom mori. Využiť sa dajú aj športové ihriská, tenisové kurty či minigolf. Okolie zároveň ponúka mnoho trás vhodných pre turistiku a cyklistiku. Bicykel si za poplatok môžete prenajať priamo v našom ubytovacom komplexe.

Veľmi zaujímavá je aj ponuka fakultatívnych výletov.

Pasívny oddych si môžete vychutnať na pobrežnej promenáde s kaviarničkami, barmi, reštauráciami so živou hudbou, alebo diskotékou.


Parkovanie

bezplatné súkromné parkovisko pri hoteli ( do vyčerpania voľných miest )


Cena zahŕňa

7 x ubytovanie s polpenziou

Možné príplatky

komplexné cestovné poistenie, autobusová doprava ( 80€ / osoba ), príplatok za malé zviera ( 20€/týždeň ), príplatok za neobsadené 3. a 4. lôžko ( 20€ / pobyt ), poplatok za klimatizáciu - platba na mieste ( 5€ / izba / noc )

Povinné príplatky

pobytová taxa od 0-11,99r. – zdarma, od 12 – 17,99r. – 6,-€/ osoba , od 18r. – 12,-€/osoba

©2012 Bomex;
Všetky práva vyhradené
Webdesign by webpreteba.sk